Contact

Please contact us with an inquiry or questions below:


We respond within two days.

See our resellers »

Order reception
Email: order@akerstedts.com

Sales
Åsa Grönberg
Email: asa@akerstedts.com
Tel: +46 (0)512-325 68

Other contacts

MD, sales
Jesper Åkerstedt
Email: jesper@akerstedts.com
Tel: +46 (0)512-782 785

Construktion
Markus Åkerstedt
Email: markus@akerstedts.com
Tel: +46 (0)512-325 64

Workshop Manager
Daniel Strandberg
Email: daniel@akerstedts.com
Tel: +46 (0)512-78 27 84

Purchasing, Production planner
Jessica Löfgren
Email: jessica@akerstedts.com
Tel: +46 (0)512-325 63

Deliveries/goods reception
Mikael Welander
Email: mikael@akerstedts.com
Tel: +46 (0)512-325 65

Adress

Åkerstedts Verkstads AB
Broholm 535 91 Kvänum
Sweden
Tel exchange: +46 (0)512 - 325 60
E-mail: info@akerstedts.com

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satta till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng